قربانى روسیه آمریکا رسانه ها آمریکایی

قربانى: روسیه آمریکا رسانه ها آمریکایی رکس تیلرسون وزیر امور خارجه رسانه های آمریکا وزارت امور خارجه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات من مسئول همه ناکامی های رئال هستم / زیدان

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها مسئولیت افت تیمش در فصل جاری و فاصله گرفتن آن از بارسلونا در جدول رده‌بندی لالیگا را پذیرفت.

من مسئول همه ناکامی های رئال هستم / زیدان

زیدان: من مسئول همه ناکامی های رئال هستم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها مسئولیت افت تیمش در فصل جاری و فاصله گرفتن آن از بارسلونا در جدول رده بندی لالیگا را پذیرفت.

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه آس، زین الدین زیدان در مصاحبه با شبکه RTL فرانسه راجع به مسائلی از جمله افت رئال مادرید در فصل جاری و بازی حساس پیش روی کهکشانی ها برابر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

من مسئول همه ناکامی های رئال هستم / زیدان

زیزو که تیمش در جدول رده بندی لالیگا با یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا از این تیم 17 امتیاز فاصله دارد و علاوه بر آن با قبول شکست برابر لگانس در جام حذفی اسپانیا، از این مسابقه ها کنار رفته است به RTL گفت: میزان انگیزه و جاه طلبی تیم ما در این فصل قابل قبول نبوده است و در مقطع فعلی هم چنگی به دل نمی زند. من باید حامی بازیکنانم باشد، حالا هر اتفاقی که می خواهد رخ دهد. من سرمربی و مسئول همه چیز هستم و باید تلاش کنم که اوضاع تیمم را اصلاح ببخشم. من می خواهم تحت هر شرایطی حامی بازیکنانم باشم. من از وضعیتم در رئال مادرید راضی هستم و هر کاری که از دستم ساخته باشد انجام می دهم تا اینجا بمانم.

زیدان در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا آینده کاری اش در رئال مادرید به نتیجه بازی تیمش برابر پاری سن ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بستگی دارد، تأکید کرد: این سؤالاتی است که شما خبرنگاران می پرسید و همراه با آن چیزهایی که می خواهید را هم می گویید. من ولی بدون فکر کردن به آینده ام و اینکه سال آینده قرار است چه اتفاقی برایم رخ دهد به این بازی نگاه خواهم کرد. جهت من حال ملاک است نه آینده. می دانم که این وضع قرار نیست تا آخر عمرم ادامه داشته باشد.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها مسئولیت افت تیمش در فصل جاری و فاصله گرفتن آن از بارسلونا در جدول رده‌بندی لالیگا را پذیرفت.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در دفاع از هموطنش کریم بنزما که در بازی اخیر کهکشانی ها به علت هدر دادن چند موقعیت گلزنی از سوی هواداران هو شد، تأکید کرد: در تیم ما همه بازیکنان باید بر تلاش های ارزش اضافه کنند. کریم هم مانند سایر بازیکنان هست. این عنوان مشمول بر حال خود من هم می شود. ما داریم راجع به تیم هایی صحبت می کنیم که انگیزه ارزش چند برابر شده است هست. اگر شما از نظر فیزیکی و انگیزشی در سطحی پایین تر از آنها باشید با مسئله روبه رو خواهید شد. بنزما جهت بازی چهارشنبه آماده است و اوضاع خوبی دارد. می دانم که آماده است و روی کاری که باید انجام دهد، تمرکز دارد.

هافبک سابق یوونتوس راجع به PSG و شایعاتی که راجع به احتمال برکناری سرمربی این تیم اونای امری وجود دارد هم عنوان کرد: PSG هر سال دارد پیشرفت می کند و عوض کردن کرده هست. این تیم تا الان فصلی فوق العاده داشته است و من از این بابت تعجب نمی کنم. امباپه بازیکنی استثنایی است و در آینده چیزهای زیادی از او خواهیم دید. در مورد امری هم باید بگویم که من فکر می کنم جهت یک مربی سخت است که بخواهد همه چیز را کنترل کند ولی او کارش را خوب انجام داده هست. ما مربیان زمانی که تیم مان دو بازی نمی برد زیر پرسش می رویم و در مادرید هم اوضاع مانند پاریس است.

واژه های کلیدی: سرمربی | سال آینده | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs