قربانى روسیه آمریکا رسانه ها آمریکایی

قربانى: روسیه آمریکا رسانه ها آمریکایی رکس تیلرسون وزیر امور خارجه رسانه های آمریکا وزارت امور خارجه

گت بلاگز اخبار اجتماعی توقف قطعی برق در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران / استاندار تهران

قبل از اجرای این مصوبه قطعی برق در بسیاری از اماکن عمومی و منازل مسکونی مشکلاتی جهت شهروندان به وجود آورده بود؛ ولی با اجرای این طرح قطعی برق در استان پایتخت کش

توقف قطعی برق در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران / استاندار تهران

استاندار تهران: توقف قطعی برق در استان تهران

عبارات مهم : ایران

قبل از اجرای این مصوبه قطعی برق در بسیاری از اماکن عمومی و منازل مسکونی مشکلاتی جهت شهروندان به وجود آورده بود؛ ولی با اجرای این طرح قطعی برق در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران متوقف شد.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: قبل از اجرای این مصوبه قطعی برق در بسیاری از اماکن عمومی و منازل مسکونی مشکلاتی جهت شهروندان به وجود آورده بود ولی با اجرای این طرح قطعی برق در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران متوقف شد.

به گزارش ایسنا،محمدحسین مقیمی (امروز ۱۹ تیرماه) در حاشیه سخنانش در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به مصوبه تازه عوض کردن ساعات کاری ادارات گفت: با این اقدام ساعت اوج مصرف برق (پیک مصرف ۱۳.۳۰ الی ۱۸) در ادارات عوض کردن پیدا کرد و با همکاری همه دستگاه ها و شرکت های ملی و استانی موفق شده است و برق زیادی صرفه جویی شد.

توقف قطعی برق در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران / استاندار تهران

وی افزود: قبل از اجرای این مصوبه قطعی برق در بسیاری از اماکن عمومی و منازل مسکونی مشکلاتی جهت شهروندان به وجود آورده بود؛ ولی با اجرای این طرح قطعی برق در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران متوقف شد.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تقدیر از همراهی شرکت بهزیستی و اعلام فعالیت مهدهای کودک از ساعت ۵:۳۰ صبح همزمان با اجرای طرح عوض کردن ساعات اداری عنوان کرد: شرکت اتوبوسرانی، مترو و تاکسیرانی نیز شروع فعالیت و خدمات رسانی خود را با ساعت تازه ادارات هماهنگ کرد و با همراهی مردم و همه بخش ها کار بزرگی تا امروز در صرفه جویی برق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شده است است.

قبل از اجرای این مصوبه قطعی برق در بسیاری از اماکن عمومی و منازل مسکونی مشکلاتی جهت شهروندان به وجود آورده بود؛ ولی با اجرای این طرح قطعی برق در استان پایتخت کش

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مقیمی گفت: با اجرای این طرح، دستگاه ها مولدهای برق خود را به روز رسانی کردند و ساختمان های بلند مرتبه که تا پیش از این از برق اضطراری کمتر استفاده می کردند، آن را به کار گرفتند.

واژه های کلیدی: ایران | تهران | استانی | اجرای طرح | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs